O Peritus Speed School

Peritus Speed School

Peritus Speed School to szkoła językowa założona w 2000 roku. Naszą misją jest skuteczna nauka języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego i włoskiego. Specjalizujemy się w nauczaniu metodami bezpośrednimi – Speak Direct Method, Callana, Speak.pl. O naszej skuteczności świadczy liczne grono zadowolonych uczniów - dorosłych oraz dzieci.

Kadra Szkoły

Kadra Peritus Speed School to zespół doświadczonych lektorów i native speakerów. Cechuje ją przede wszystkim to, że swoją wiedzę przekazuje w sposób przystępny w przyjaznej atmosferze, ale jednocześnie stawia wysokie wymagania i potrafi zmobilizować słuchaczy do systematycznej pracy. Są to ludzie otwarci, kreatywni i energiczni, przekazujący zdobytą wiedzę z pasją.
Angelika Baczyńska
Magda Zagrocka
Michał Burczak
 Krzysiek Bernfeld
Michał Wysocki
Wioletta Siwek

Angelika Baczyńska

Dlaczego polecam Peritus Speed School?

Szkoła Peritus Speed School nie tylko uczy języków, ale też pozwala kursantom przenieść się na czas trwania zajęć do jednego z krajów anglojęzycznych. Od uczniów wymagamy bardzo szybkich odpowiedzi, czyli takich, jakich udzielałby każdy native speaker. Dzięki temu zapobiegamy tłumaczeniu z polskiego i uczymy myśleć w języku angielskim. Nie tolerujemy nudy, a w każde zajęcia wkładamy dużo serca i pozytywnej energii.